Silva Intuition System

Kropla Źródła Energii w Tobie

Czym jest duchowość człowieka? Czy jesteśmy istotami ludzkimi, które mają doświadczenia duchowe, czy istotami duchowymi, które mają doświadczenia ludzkie?… Wielu badaczy zajmujących się sprawami wyższej świadomości, włączając w to filozofię wielu religii uważa, że jako ludzie jesteśmy częścią Uniwersalnego Źródła Energii i jesteśmy jednością z tym Źródłem. Na seminarium nauczysz się używania Twoich zdolności percepcji pozazmysłowej na głębszych poziomach.

Odkrywanie celu (misji) swojego życia

Oddajemy się karierze zawodowej nierzadko kosztem czasu, zdrowia, czy relacji z tymi, których kochamy. Gonimy za prestiżem, gromadzimy coraz wspanialsze gadżety, wspinamy się na kolejne szczeble kariery… by w pewnym momencie zauważyć, że drabina oparta jest o nie tę ścianę… Czy miałeś kiedykolwiek wrażenie, że czegoś Ci brakuje, że pragniesz od życia czegoś więcej? Na seminarium poznasz technikę, która pomoże Ci odkryć cel – misję swojego życia oraz nauczysz się w jaki sposób włączyć intuicję, aby pokierować własnym życiem w harmonii ze sobą samym i zacząć angażować się w bardziej przemyślane działania.

pozostałe tematy:

Świat materii nieożywionej
Ćwiczymy intuicyjne badanie poziomu materii nieożywionej – zaczynając od własnego mieszkania, a kończąc na poziomie metali. Jest to przygotowanie do „dostrajania się” za pomocą wyobraźni do energii przedmiotów i swobodne poruszanie się po tym poziomie materii i energii. Ćwiczenia te pomogą Ci w sytuacjach, gdy pragniesz dokonać zakupu czegoś, co może być dla Ciebie poważnym wydatkiem jak: samochód, mieszkanie, dom, jacht, itp. Po kursie będziesz w stanie wyczuć intuicyjnie czy to, co chcesz nabyć jest dobre dla Ciebie i czy nie ma tam jakichś zagrożeń i nieprawidłowości, negatywnych energii, których Twoja świadomość nie jest w stanie zauważyć.  
Świat materii ożywionej
Intuicyjnie badamy poziom roślin, zwierząt oraz człowieka. Dla osób nieprzygotowanych może to zabrzmieć dziwnie, ale dzięki tym ćwiczeniom możesz nauczyć się komunikacji subiektywnej (za pomocą myśli i wyobraźni) ze światem roślin i zwierząt… Taka komunikacja możliwa jest ze względu na istnienie pola, które łączy nas wszystkich – ludzi… zwierzęta… całą materię. Nie wierzysz? Można się o tym bardzo szybko przekonać kończąc Silva Intuition System. Subiektywnie (w wyobraźni) przeprowadzisz również badanie anatomii człowieka. To ćwiczenie jest przygotowaniem do pracy nad swoim zdrowiem i pomocy innym w sprawach zdrowia… 
Ćwiczenie z psychometrii
Twój partner umieści w Twoich dłoniach nieznany Ci przedmiot. Twoje oczy będą zamknięte i będziesz proszony, aby za pomocą intuicji i wyobraźni opisać swoje odczucia i wrażenia dotyczące tego przedmiotu. Jest to fantastyczna zabawa, a jej wyniki mogą Cię bardzo zaskoczyć! 
Odnajdywanie właściwej drogi
Jak rozwiązać problem, który wydaje się nie do rozwiązania? Już dla samego nauczenia się tej techniki i korzystania z jej dobrodziejstw, warto uczestniczyć w tym kursie! Można ją stosować do: poprawy i utrzymania zdrowia, rozwiązywania problemów w biznesie, znalezienia właściwej pracy, radzenia sobie z trudnymi współpracownikami, założenia własnego biznesu, znalezienia partnera życiowego, utrzymania i polepszenia swojego obecnego związku, utrzymania związku z dziećmi, edukacji i nauki, pokonywania irracjonalnych lęków, poczucia winy związanej z przeszłością, wątpliwościami dotyczącymi przyszłości, znalezienie celu w życiu, itp. A wszystko to, by mądrzej rozwiązywać problemy, które stawia nam życie i  zmierzać po drodze w harmonii ze sobą.  
Siła myśli
Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość. Możesz ich używać świadomie, by wzmacniać poczucie bezpieczeństwa, lub je osłabiać i być podatnym na wpływy z zewnątrz. Jest to technika mentalnej ochrony przed wpływem negatywnych energii, ochrona przed własnym negatywnym myśleniem oraz kierowanymi w naszą stronę negatywnymi myślami. Ochrona przed wszystkim, co niepotrzebne. Jest to również wspaniała technika auto-energetyzacji – pozbycie się uczucia zmęczenia lub wypełnienie się odpowiednią energią przed trudnym dniem, zawodami sportowymi, wyczerpującą pracą, itp. 
Pomoc innym
Na kursie uczymy się tzw. technik komunikacji subiektywnej. Jeśli twoje dziecko ma problem moczenia nocnego, zachowania, problemy w szkole – będziesz w stanie usunąć bezpowrotnie te problemy lub (w przypadku negatywnych zachowań) przynajmniej je złagodzić. Nauczysz się też jak wykorzystując siłę swojego umysłu włączać się w poziom pola energii kwantowej, aby pomagać w odzyskaniu zdrowia osobom Ci bliskim, tym, których kochasz… 

Włącz umysł w proces powrotu do zdrowia

Specjalne miejsce na kursie Silva Intuition System ma zdrowie. Ta część seminarium związana jest z psychoneuroimmunologią, czyli nauką w jaki sposób Twoje myśli i Twoje emocje wpływają na pracę Twojego systemu odpornościowego. Nauczysz się techniki włączania umysłu i emocji do procesu utrzymania lub poprawy Twojego zdrowia. Są lekarze, którzy twierdzą, że nie ma chorób nieuleczalnych – mogą być tylko nieuleczalni pacjenci. W momencie, gdy włączasz do powrotu do zdrowia swoje wewnętrzne środki: wolę, przekonanie, wyobraźnię, wizualizacje i pragnienie serca – to, co wydaje się niemożliwe, staje się możliwe. Przekonało się o tym tysiące absolwentów, którym poznane na kursie Metody Silvy techniki pomogły uzyskać pełnię zdrowia nawet w sytuacjach, gdy oficjalna medycyna była bezradna. Przećwiczysz również techniki pomocy innym w zdrowiu, pomocy cierpiącemu człowiekowi i przyspieszenie jego procesu zdrowienia, szczególnie w sytuacjach silnego połączenia emocjonalnego. Warto zaznaczyć, że badania naukowe ostatniej dekady uwiarygodniły fakt, że uzdrawianie na odległość istnieje i jest możliwe.

Zapraszam Cię w podróż w głąb siebie, w świat piękna, siły, radości, spełnienia, spokoju… Wspaniałą, niekończącą się drogę!

opinie po kursie

znajdź termin kursu

 

Kurs 2-dniowy, ok. 18 godz.

Cennik:

 

Całość kursu Metody Silvy tworzą dwie części:

silva intuition system  silva intuition system  silva intuition system  

Korzystamy z ciasteczek (cookies)

nie rozumiem