Silva Life System

Panowanie nad myślami

Energia podąża za Twoimi myślami. Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w życiu – musisz umieć kontrolować swoje myśli, bo to o czym myślisz, to przyciągasz. Na kursie nauczysz się sposobów kierowania myśli w stronę rozwiązań, których pragniesz, pozbywania się negatywnych przekonań (tych świadomych i nieświadomych) oraz kontroli emocji nawet w sytuacjach trudnych.

Zarządzanie stresem

Istnieje wiele naukowych dowodów na to, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zmian fizjologicznych, takich jak lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu odpornościowego, eliminacja napięć. Na kursie poznasz techniki medytacji dynamicznej, która uważana jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów obniżenia poziomu stresu oraz utrzymania lub poprawy zdrowia.

Lepsza pamięć

Nauczysz się włączać swoją wyobraźnię (prawą półkulę mózgową) do procesu zapamiętywania. Nauczysz się sposobu zapamiętywania materiału przeczytanego, wysłuchanego (wykłady) oraz zdawania egzaminów. Ta część kursu bardzo przydaje się wszystkim, którzy studiują, uczą się czegoś i chcą otrzymywać lepsze oceny – niezależnie czy to jest szkoła podstawowa, czy habilitacja.

Łatwe zasypianie

Bezsenność i zaburzenia snu stają się plagą XXI wieku. Powodują zmęczenie, brak koncentracji, zmniejszenie wydajności w pracy. Osoby dotknięte tym problemem sięgają albo po alkohol jako „naturalny” środek nasenny, lub po środki farmaceutyczne, mające najczęściej niepożądane skutki uboczne i uzależniające. Nauczana na kursie technika “kontroli zasypiania” pozwala na pozbycie się bezsenności w sposób szybki i prosty. Efektem jest naturalny, głęboki, fizjologiczny sen.

Redukcja nadwagi

Nadwaga jest kolejną plagą wielu współczesnych społeczeństw. Regulując za pomocą swojego umysłu mechanizmy kontrolujące apetyt i programując odpowiednie zachowania  osiągniesz pożądaną wagę i zrzucisz nadmiar swoich kilogramów.

 

…i jeszcze więcej korzyści:

Pozbywanie się ograniczających przekonań
W książce “Biologia przekonań” dr Bruce Lipton opisuje jak ogromny wpływ na nasze życie mają przekonania. Twierdzi, że to nie geny decydują o tym jak żyjemy, ale środowisko i program wprowadzony przez otoczenie do naszej świadomości i podświadomości. Nawet fakt starzenia się, ma wg autora dużo wspólnego z przekonaniami. Na kursie poznasz techniki i sposoby usunięcia ograniczających, niechcianych przekonań, uświadomienia sobie tych, które zagnieździły się w twojej podświadomości, oraz ich zmiany, czyli wprowadzenia nowych, wzmacniających cię przekonań. 
Utrzymanie wiecznej młodości
Od wieków ludzkość stara się znaleźć eliksir młodości, czyli odpowiedzieć na pytanie co zrobić, aby być wiecznie młodym. Być może odpowiedź tkwi nie w cudownej miksturze, którą ktoś wymyśli, ale w naszym umyśle…?  
Niepotrzebny budzik
Jest to technika przede wszystkim dla „sów”, czyli osób, które lubią długo siedzieć wieczorem, ale mają problem z ranną pobudką. Na kursie nauczysz się techniki budzenia się bez budzika włączając naturalny mechanizm budzenia się w momencie, gdy chcesz się obudzić. 
Jak nie zasypiać za kierownicą
Jeśli jedziesz samochodem i chce ci się spać – to albo zjedź na pobocze i prześpij się, albo (jeśli ci się spieszy) zastosuj technikę kontroli senności. Wtedy dojedziesz bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Technika może być również używana w czasie nauki lub pracy na nocną zmianę. 
Jak usunąć ból głowy
Na kursie nauczysz się naturalnych sposobów usuwania bólów napięciowych głowy oraz usuwania bólów migrenowych – bez stosowania środków farmaceutycznych. Programowana będzie też technika kontroli bólu w nagłych wypadkach, aby oszczędzić sobie cierpień do momentu przybycia pomocy lekarskiej. Okazuje się, że każdy z nas ma „wbudowany” mechanizm takiej kontroli i (często) kontroli krwawienia. Technika ta może być też używana w sytuacjach, kiedy wiadomo, że będzie bolało – na przykład jako złagodzenie bólów porodowych, podczas wizyty u dentysty czy przy bólach pooperacyjnych. 
Koniec z paleniem papierosów
Na kursie poznasz techniki pozbycia się takich nawyków i uzależnień jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki, itp. Wykorzystane są do tego podświadome procesy oparte na zasadzie BÓL – PRZYJEMNOŚĆ. „Bólem” jest utrzymanie danego nawyku, „przyjemnością” – życie bez nich. Techniki pozwalają na pozbycie się uzależnień bez skutków ubocznych. 

Włączenie intuicji do podejmowania decyzji

Cały kurs Silvy – niezależnie od tego, czy jest to SILVA LIFE SYSTEM, czy jego druga część, czyli SILVA INTUITION SYSTEM, uczy świadomego wykorzystywania intuicji do podejmowania odpowiednich decyzji. Jeśli używasz wyłącznie logiki – możesz popełniać wiele błędów. Na kursie poznasz trzy techniki, które pozwolą ci na podejmowanie decyzji wynikających zarówno z logicznej analizy faktów jak i  informacji intuicyjnych. Pomaga to unikać błędów zarówno w sytuacjach biznesowych, osobistych, jak i w codziennym życiu.

Zapraszam na seminarium dające wiele praktycznych technik do łatwego nauczenia się i natychmiastowego wykorzystania w codziennym życiu!

opinie po kursie

znajdź termin kursu

 

Kurs 2-dniowy, ok. 20 godz.

Cennik:

 

Całość kursu Metody Silvy tworzą dwie części:

silva life system  silva life system  silva life 

Korzystamy z ciasteczek (cookies)

nie rozumiem