zapisz się na kurs:

Szkoleniami z zakresu rozwoju osobowego i zawodowego zajmuję się od 2003 roku, przeprowadziłem ponad 300 warsztatów.

Studiowałem matematykę na Wydziale Matematyki Fizyki i Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, przerwaną w stanie wojennym. Posiadam dyplom technika elektronika, o specjalności 'matematyczne maszyny cyfrowe’. Prywatnie uczyłem się kompozycji klasycznej u wykładowcy Akademii Muzycznej we Wrocławiu mgr. Mieczysława Matuszczaka, popełniłem kilkadziesiąt utworów na chór, co zostało uwieńczone publicznym wykonaniem.

Od początku lat 90-tych prowadzę własną działalność gospodarczą. Przez ponad 20 lat byłem handlowcem rzeczy baaardzo różnych, jednakże zawsze takich, które sam kupiłbym od siebie. W tym czasie uzyskałem tytuł najlepszego w kraju pośrednika handlowego w jednej z wiodących na rynku firm, spośród ponad 3 tysięcy osób. I to właśnie na bazie moich wieloletnich doświadczeń zawodowych opracowałem pierwsze szkolenia, które dotyczyły budowania trwałych relacji z klientami i odkrywania drzemiącego w nas potencjału.

Zajmuje mnie psychologia, neurobiologia, matematyka, fizyka kwantowa, epigenetyka, gra na flecie, tenis, podróże enologiczne. Jestem pomysłodawcą i wydawcą płyty dla dzieci Marzyciele.

Metoda Silvy jest moją 'miłością od pierwszego wejrzenia’. Po ukończeniu kursu podstawowego postanowiłem stać się jej propagatorem. Certyfikat wykładowcy otrzymałem we wrześniu 2008 roku.