zapisz się na kurs:

zobacz także opinie uczestników kursów online >>>

Małgorzata Szuta

Na kurs Metody Silvy trafiliśmy z mężem dzięki osobie, która opowiedziała nam swoją historię, jak techniki z kursu pomogły jej rozwiązać ogromny problem. Zaciekawiła nas i zainspirowała do uczestniczenia w seminarium.

Trafiliśmy wtedy na świetnego wykładowcę – Mariana Jeżewskiego, który z ogromnym zaangażowaniem i pasją podzielił się z nami tą wspaniałą wiedzą. Postanowiliśmy systematycznie odświeżać sobie informacje chodząc na powtórki. Techniki, które poznaliśmy wymagają praktyki, a my chcieliśmy korzystać z kursów i z doświadczeń wykładowców jak najwięcej, i wdrażać to potem w swoje życie.

Niedawno, po dwóch latach ponownie pojawiliśmy się u Mariana i to nie przez przypadek. Wspaniale wykłada temat, potrafi zadziałać na wyobraźnię, zaciekawić i rozwiać wszelkie wątpliwości – właściwa osoba na właściwym miejscu.

Na seminarium jest niezwykle przyjazna atmosfera, czułam się bardzo komfortowo. Bez żadnego skrępowania czy stresu uczestnicy zadawali pytania wykładowcy. Podczas przerw również mogliśmy podejść do Mariana, a on chętnie udzielał odpowiedzi, wchodził w dyskusje i integrował z grupą, co jeszcze bardziej sprawiło, że chcemy tu wracać. ?

Narzędzia, które poznałam na kursie pozwoliły mi lepiej zagłębić się w siebie, rozwinąć świadomość, dostrzec wiele błędów, jakie popełniałam. Stałam się osobą bardziej świadomą, podjęłam z pozytywnym skutkiem pracę nad swoimi przekonaniami, które wcześniej mnie ograniczały, nauczyłam się korzystać ze swojej intuicji.

Wielokrotnie za pomocą poznanych technik pomyślnie rozwiązywałam bieżący problem. 

Metodę Silvy polecam naprawdę KAŻDEMU, w każdym zawodzie, w każdym momencie życia, w każdym wieku. Uważam, że takie kursy powinny być obowiązkowe w szkołach! Bardzo dziwi mnie fakt, że tak wiele osób jeszcze nie miało z Metodą Silvy styczności. Popularyzowanie takich wykładów znacznie poprawiłoby jakość życia każdej jednostki w społeczeństwie.

Po powrocie z kursu do domu czuję się za każdym razem, jak po długim, wspaniałym urlopie – odprężające SPA dla mojej duszy i odświeżenie umysłu. 

Justyna Szymańska

W lipcu 2019 r. po raz pierwszy ukończyłam kurs Metody Silvy. Było to dla mnie niesamowite doświadczenie. Uświadomiłam sobie jak wiele zależy od nas samych i od naszych myśli. Zmieniłam moje życie i światopogląd, a każdy dzień obfituje w pozytywne wydarzenia. Od dnia szkolenia korzystam z Metody Silvy codziennie.

Pozbyłam się bezsenności, na którą cierpiałam przez 10 lat.

Zasypiam w kilka minut, a budzę się wypoczęta bez budzika. Nauczyłam się świadomego wykorzystywania intuicji do podejmowania odpowiednich decyzji. Dużo pracuję z afirmacjami –  powodują pozytywne zmiany w moim życiu. Moją ulubioną techniką jest Zwierciadło Umysłu, działa fenomenalnie, zaskakuje mnie każdego dnia.

Uwierzyłam w siebie. Wiem, że wszystko czego pragnę pojawi się w moim życiu w odpowiednim czasie.

Każdego dnia i pod każdym względem czuję się coraz lepiej, lepiej i lepiej, dzięki Metodzie Silvy oraz Marianowi Jeżewskiemu, który wykonuje swoją pracę z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Marianie dziękuję, że pokazałeś mi jak korzystać z Metody Silvy
– Justyna.

Alicja Solarska

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że musi zająć się sobą… jeśli nie jest dla siebie łaskawy, odczuwa to w postaci zagubienia, rozbicia, dramatów życiowych, poczucia nieszczęścia.  W takim właśnie stanie, pokierowana przez duchowego przyjaciela, znalazłam się na zajęciach Silvy.

Zdanie które utkwiło mi w pamięci : „Posłuchaj intuicji i zmień siebie… wtedy zmieni się świat wokół”. Zamykając oczy, zajrzałam więc do wnętrza… i okazało się że jest tam całkiem odważna i kreatywna dziewczyna.

Zaczęłam wierzyć sobie i wcielać w życie własne pomysły. Moje poczucie wartości wzrosło, otworzyłam swoją firmę, nauczyłam się utrzymywać wewnętrzny spokój. 

Idąc za słowem wspaniałego prowadzącego Metodę Silvy, Mariana Jeżewskiego, każdego dnia czuję się coraz lepiej i lepiej.  

Justyna Brzezińska
Promotor zdrowia, Specjalista Psychodietetyki

Około trzech lat temu wzięłam udział w Kursie Metody Silvy – Silva Life System. Uczestnictwo w kursie utwierdziło mnie w przekonaniu jak wiele zależy od nas samych. A świadomość ta stanowi podstawę do pracy nad samym sobą aby osiągać swoje cele, poprzez umiejętne wykorzystywanie możliwości, które każdy z nas posiada ale nikt wcześniej nie nauczył nas z nich korzystać. „Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość… gdy zmieniamy treść naszych myśli … zmienia się nasze życie.”

Czasami trudno jest zmienić swoje nastawienie, negatywne myśli, jednak techniki poznane na kursie Silvy przychodzą nam z pomocą. 

Dla mnie szczególnie istotne okazały się techniki relaksacyjne, wizualizacyjne oraz metody oczyszczania myśli.

Uczestnicząc w kursie Metody Silvy dajemy sobie szansę na otwarcie się i poznanie swoich możliwości. Myślę, że cała gama przedstawionych i poznanych technik sprawia, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Jako mama 5-letniego chłopca, wiem jak ważne jest mieć świadomość mocy, jaką niosą ze sobą nasze myśli i słowa. Jak wiele zależy od rodziców, pamiętając o tym, że dzieci chłoną jak gąbka co do nich mówimy, kodując i przyjmując te słowa do siebie, bez żadnej weryfikacji.

Dlatego ważne jest aby przekazywać dzieciom dobre, pozytywne treści i wychowywać je w poczuciu wpływu na własne życie. Czego właśnie uczy Metoda Silvy. Dlatego ogromnie polecam ten Kurs zarówno rodzicom jak i samym dzieciom.  

Patryk Lisikiewicz
psycholog kliniczny

Nie będę pisał, że Metoda Silvy daje praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania swoim umysłem, gdyż to jest kwestią drugorzędną. Nie będę również pisał o tym, że zgodnie z badaniami z psychofizjologii, dla mózgu nie ma najmniejszego znaczenia, czy daną sytuację wyobrażamy sobie czy dzieje się „w rzeczywistości”, że dokładnie te same ośrodki w mózgu są aktywne, że tworzą się tak samo nowe połączenia pomiędzy synapsami – z prostej przyczyny to nie ma większego znaczenia. Istotne jest natomiast to, że

Metoda Silvy jest pierwszym istotnym krokiem w kierunku rozwoju osobistego, daje wiele możliwości pracy ze swoimi problemami, zwiększa komfort funkcjonowania, uniezależnia od wielu czynników zewnętrznych… 

czyli mówiąc krótko, Metoda Silvy daje Ci podstawowe narzędzia, które pozwalają na spokojną realizację swoich celów… czyli na realizację swojego życia… czyli na realizację samego siebie w sposób, który jest najlepszy dla Ciebie.

Czy potrzeba większej zachęty? Oczywiście, że nie. Potrzeba natomiast chęci do odpowiedzenia sobie na proste pytanie: czy chcę panować nad swoim umysłem, czy chcę, aby on panował nade mną?…  

zapisz się na kurs:

Larysa Pawlicka
terapeuta

Kim jestem? Dlaczego urodziłam się tu i teraz? Jaki jest mój cel w życiu? Jakie są moje talenty i co powinnam robić, aby czuć się szcześliwą i spełnioną? – Z tymi pytaniami borykałam się przez większość mojego życia. Teraz wszystko jest już jasne. To piękne uczucie !!! Dnia 26 wrzesnia 2012 dostałam nowe życie. Wtedy to, po raz pierwszy ukończyłam Kurs Metody Silvy. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z rozwojem osobistym. 

Narzędzia i techniki, które daje Silva są proste i niesamowicie skuteczne. Oczywiście musimy z nich korzystać, aby widzieć rezultaty. 

Obecnie jestem terapeutą shiatsu. Pomagam ludziom z różnymi dolegliwościami. Często polecam im Kurs Silvy. Odnalazłam w sobie siłę, i odwagę, aby realizować swoje pasje. Są to podróże! Będąc po drugiej stronie globu poznaję kraje, ludzi i ich obyczaje i daje mi to niesamowitą radość. Jestem niezmiernie wdzięczna Wszechświatowi, że wskazał mi drogę na Kurs Silvy. Marianie, wykonujesz swoją pracę z ogromną pasją i entuzjazmem. Dziękuję, że jesteś!    

Bożena Resiak

W czerwcu 2014 roku ukończyłam po raz pierwszy Kurs Metody Silvy. Od tego czasu moje życie dzięki pozytywnemu myśleniu stało się lepsze pod każdym względem. Pierwsze co dla siebie zrobiłam, to zlikwidowałam bóle kręgosłupa i stany zapalne kolan, które bardzo często po prostu unieruchamiały mnie. Już nigdy nie wzięłam tabletek, aby pozbyć się bólu. 

Uwierzyłam w siebie!!! Teraz wiem, że wszystko czego pragnę, na czym mi zależy, otrzymam w odpowiednim dla mnie czasie. 

Umiejętność relaksacji pomaga mi w codziennym życiu. Żyję bezstresowo. Skutecznie pozbyłam się problemu z zasypianiem. Teraz wstaję wypoczęta z dobrą energią na nowy dzień. 

Marianie dziękuję, że pojawiłeś się w moim życiu,
z poważaniem Bożena.

Anna Kulczycka

Pierwszy raz z Metodą Silvy miałam styczność kilka lat temu na kursie, który prowadził Marian. Od tego czasu dużo się zmieniło w moim życiu. 

Dzięki technikom z kursu Metody Silvy zwiększyłam swoją efektywność w nauce. 

Do tego stopnia, że z najbardziej problematycznego przedmiotu przeniesiono mnie do mocniejszej grupy.

Wystarczy prosta technika, a zapamiętywanie ogromnej ilości materiału staje się banalnie proste i zajmuje naprawdę o wiele mniej czasu niż wkuwanie na pamięć, nie mówiąc o tym, że koncentracja i wydajność mózgu znaczne się poprawiają. Poza tym wyciszenie, które osiągałam stosując Metodę Silvy pozwoliło mi na właściwie bezstresowe zdawanie egzaminów.

Dzięki Metodzie Silvy wyzbyłam się mojego krytycznego patrzenia na świat i nauczyłam się dostrzegać w każdej sytuacji jakieś pozytywne aspekty. Jestem wdzięczna Marianowi, że w mistrzowski sposób poprowadził kurs, a tym wszystkim, którzy jeszcze nie mieli przyjemności zapoznać się z Metodą Silvy polecam zrobić to jak najszybciej  ? 

Agnieszka Chyćko i Henryk Lipa
liderzy MLM

We współpracy z polską firmą organizujemy z powodzeniem sieć sprzedażową dystrybuującą wspaniałe polskie produkty. W jedenastoletniej historii rozwoju naszego biznesu przełomowym momentem było poznanie charyzmatycznego propagatora Metody Silvy w Polsce Mariana Jeżewskiego. Na kursach prowadzonych przez Mariana nauczyliśmy się kontrolować własne myśli. Naszym zdaniem, jeden kurs to za mało, na Kursach Silvy trzeba bywać ?  

Zmieniając nawyki swojego umysłu odmieniliśmy z sukcesem swoje życie.

Dziękujemy Ci Marianie! Jest wspaniale, a będzie jeszcze lepiej i lepiej!  

Sylwia Rytarowska
nauczycielka j.angielskiego

Medytacja oraz inne techniki relaksacyjne, to temat, którym interesuję się od kilku lat. Wiedziałam, że drzemie w nim potencjał dużo większy niż sama korzyść z relaksacji, ale nie byłam pewna jak go „ugryźć”. Metoda Silvy to proste, konkretne ćwiczenia, które, krok po kroku, pozwalają na osiągnięcie niesamowitych efektów, także takich, o których mówi się „Cud!”

Życie z ćwiczeniami Jose Silvy staje się dużo łatwiejsze.

Marian jest instruktorem doskonałym. Począwszy od stonowanej elegancji w ubiorze i zachowaniu, skończywszy na bogatym warsztacie i doświadczeniu. Ja, jako nauczyciel od 20 lat, doceniłam jego umiejętność opanowania czasem dość rozbrykanej grupy entuzjastów (wiem z doświadczenia jak trudne to bywa) i profesjonalizm w sprawnym, skoncentrowanym na uczestniku i jego postępach warsztacie. To wszystko podczas szkolenia. Natomiast później staje się jasne, że Marian nie tylko „był” twoim nauczycielem, on nim nadal pozostaje, gotów pomóc, wyjaśnić, czy też po prostu podtrzymać wartościową znajomość. Dzięki.

Bartłomiej Jaszka
reprezentant Polski, piłka ręczna

Dla mnie Metoda Silvy jest metodą głębokiej relaksacji i odprężenia. Na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej metody. Słyszałem o niej tylko z opowiadań. Dopiero kiedy miałem w życiu sportowym problem z którym nie potrafiłem sobie poradzić, szukałem różnych sposobów pomocy, niestety bezskutecznie. Wtedy trafiłem do Mariana, wykładowcy kursu MS. Poświęcił mi wówczas chwilę rozmowy, po której już wiedziałem, że na pewno w takim kursie będę uczestniczył. W międzyczasie otrzymałem od Mariana książkę i kilka prostych technik, którymi zacząłem pracować. Efekt tych metod sam mnie zaskoczył. W czerwcu tego roku (2011) wziąłem udział w kursie Metody Silvy.

W tej chwili cały czas pracuję wszystkimi poznanymi metodami. Mogę powiedzieć o samych korzyściach płynących ze stosowania technik Metody Silvy, pomagam sobie w życiu i w pracy czyli w sporcie. Od czasu poznania i stosowania technik MS czuję się silniejszy, pewniejszy i skupiony na tym co dla mnie najważniejsze.

Wszystkim polecam uczestnictwo w kursie Metody Silvy, szczególnie sportowcom, osobom narażonym na stres i tym, którzy chcą sobie pomóc. Ja osobiście uważam, iż wiele bym stracił nie znając tych technik MS i wykładowcy jakim jest Marian, za co mu bardzo serdecznie dziękuję.  

Pozdrawiam! Jaszka Bartłomiej.

Edyta Wojtalczyk

Kurs Metody Silvy był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Już pierwsze godziny kursu sprawiły, że na nowo zaczęłam odkrywać siebie i świat w którym żyję. Metoda Silvy pokazała mi narzędzia, które każdego dnia pomagają mi rozwiązywać różne problemy, pokazują mi różne możliwości, jak spełniać swoje marzenia i realizować swoje cele w życiu. W jaki sposób mogę pomagać i jak pozytywnie powinnam wpływać na inne osoby. Po kursie zaufałam swojej intuicji, bo to ona jest moim doradcą, który wie co powinnam robić, aby rozwiązać swoje problemy. Nauczyłam się bardzo szybko wchodzić w stan relaksacji, dzięki czemu jestem niesamowicie rozluźniona. I co jest najważniejsze – zasypiam w ciągu kilku sekund, co w przeszłości było niemożliwe.

Teraz to, co było niemożliwe, stało się możliwe.

„Każdego dnia i pod każdym względem czuję się coraz lepiej i lepiej”. – To wspaniałe zdanie towarzyszy mi każdego dnia. Dziękuję Marianie za to, że pokazałeś mi jak korzystać z Metody Silvy Polecam każdemu Kurs Metody Silvy – bądź szczęśliwą osobą – podejmij decyzję już dziś.

Pozdrawiam serdecznie, Edyta Wojtalczyk.

Rafał Checlewski

Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Jose Silva za pomocą swojej metody zmienił na lepsze tysiące ludzkich żyć. Jestem tego żywym przykładem. Moja zabawa z rozwojem osobistym rozpoczęła się w 2008 roku właśnie dzięki Metodzie Silvy. Te proste techniki, które może używać każdy bez względu na wiek, płeć i porę dnia, są mega pomocne. Wystarczy 5 minut, by życie nabrało kolorów. Rozwój osobisty uzależnił mnie do tego stopnia, że wydałem wiele tysięcy dolarów na szkolenia u najlepszych szkoleniowców w USA takich jak, Anthony Robbins, T Harv Eker i in.

Wiem jedno, że Metodę Silvy można wykorzystać wszędzie tam, gdzie zawodzą inne, bardziej zaawansowane techniki. Dzięki temu jest tak skuteczną metodą.

Staram się odświeżać techniki uczestnicząc przynajmniej raz w roku na kursie. Teraz już wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, celów nieosiągalnych, ponieważ potrafię wskrzesić olbrzymią siłę, która we mnie tkwi. Metoda Silvy powstała w USA i paradoksem jest, że w całej Ameryce nie spotkałem takiego wykładowcy jakim jest Marian. Marian kocha to co robi i naprawdę to czuć, a najważniejsze jest to, że jego pasja przekłada się na rezultaty, jakie uzyskują jego studenci. Nie wierzcie w ani jedno słowo napisane w opiniach na tej stronie!!! Po prostu idźcie na kurs i sami przekonacie się lub dopiszecie własną historię!!!

zapisz się na kurs:

Dorota Nawrotek 
coach i trener grupowy

Metoda Silvy, to dla mnie zbiór narzędzi, które w pewnym zakresie stosowałam, stosuję i będę stosować pewnie całe życie. 

Są tu elementy psychologii pozytywnej, Racjonalnej Terapii Zachowania, technik pamięciowych, a nawet pewne metody stosowane w coachingu. 

Jest wizualizacja, przeróżne sposoby pracy z umysłem w czasie walki z chorobą – 25 lat temu stosowałam je intuicyjnie i sądzę, że to one pomogły mi ocalić zdrowie i życie (dowiedziałam się, że Silva był przyjacielem C. Simontona). Dla mnie ogromną zaletą kursu jest relaksacja (na prawie 30 godzin kursu – 10 godzin relaksacji!), w czasie relaksacji programują uczestnicy wypracowane przez autora metody pracy z umysłem.

Dla mnie, posiadającej już pewną wiedzę, największą wartością była chyba możliwość zetknięcia się z indywidualnością prowadzącego – Mariana Jeżewskiego, z którego warsztatu trenerskiego mogłam czerpać inspirację. Poczucie humoru Mariana i wiara w prezentowaną ideę nie tylko pomagają w przyswajaniu informacji, ale i powodują że 30 godzin kursu mija niepostrzeżenie. Komu chciałabym polecić kurs Silvy?… Profesjonalistom zagłębionym w tematykę rozwojową – bo czasem inne spojrzenie, inne zestawienie znanych nawet metod pozwala się samemu odnaleźć, bo zawsze znajdą się rzeczy, których najzwyczajniej w świecie nie wiemy… Przede wszystkim polecałabym Metodę Silvy osobom, które jeszcze nie mają dużej wiedzy w obszarze pracy z umysłem – zestawienie wielu wartościowych narzędzi może naprawdę bardzo pomóc w życiu.

Tak więc i samą metodę, i Mariana Jeżewskiego, jako świetnego prowadzącego, z ogromną przyjemnością polecam.

Miłosz Bednarzak

Kiedyś byłem bardzo chorowitą osobą, podczas każdej zimy chorowałem przynajmniej 3 razy, a w ciągu roku wiele razy więcej. Od momentu gdy poszedłem na kurs Metody Silvy i poznałem Mariana (bardzo ciepłą i życzliwą osobę) nie przeziębiłem się ani razu, samo to jest już dla mnie bardzo wartościowe, pozwala mi zaoszczędzić dużo zdrowia i czasu. Ponad to, Metoda Silvy niesamowicie pomaga mi w kontrolowaniu snu i zmęczenia, co też jest niezwykle pomocne.

Korzystam z MS praktycznie codziennie do wielu rzeczy, które pomagają mi w szkole, w zdrowiu, w kontrolowaniu emocji oraz programowaniu ciekawych rzeczy, które później „przypadkowo” zdarzają się w moim życiu w magiczny sposób.

Polecam KAŻDEMU kursy Metody Silvy, ponieważ w znacznym stopniu mogą poprawić jakość naszego życia oraz sprawiają, że ludzkość staje się lepsza.

Matt Domogala

Genialne są rzeczy proste. 

Metoda Silvy to proste narzędzie do osiągania genialnych celów.

Każdy absolwent Metody Silvy określi sam do jakiego celu użyje tego narzędzia. Niestety większa część ludzi ruszy przez życie bez przygotowania i bez narzędzi, dziwiąc się, że w życiu mają „pod górkę”, lub „wiatr wieje im w oczy”.

Nie ma nic bardziej niebezpiecznego, jak wysłuchać wykładu na temat wyjątkowo ciekawego tematu od mało przekonywującego wykładowcy… można po prostu w takiej sytuacji „przegapić swoją szansę życiową. Dlatego właśnie polecam Mariana jako wyjątkowego wykładowcę, z pasją, wiarą, przekonaniem i siłą przekazu, która zmienia ludzkie życie.  

Katarzyna Majnert

Kurs Metody Silvy odpowiedział na wiele moich pytań, które pojawiły się w moim życiu, a na które nie znałam odpowiedzi. 

Nauczyłam się doceniać własne możliwości i wyeliminować niską samoocenę.

Prowadzący – Marian Jeżewski doskonale przedstawił całokształt metody poprzez teorię oraz niesamowite ćwiczenia praktyczne. Mogę śmiało powiedzieć, że moje życie jest w moich rękach.  

Artur Długokęcki
reżyser filmowy

Przekonuję się o tym jak bardzo niezwykła jest Metoda Silvy kiedy spotykam się z reakcją lub opinią osób, które jej nie znają i nie wykorzystują w takim stopniu jak ja potencjału swojego umysłu. Dodam również, techniki takie, jak „znieczulenie rękawiczkowe” – kontrola bólu w stanie theta, które wydają się nieprawdopodobne dla przeciętnego człowieka – działają na co dzień (tzn., zawsze gdy potrzeba) w moim życiu.

Metoda jest tak doskonała i daje wolność wyboru, a wykładowca wzbogaca jej przekaz.

Nie wyobrażam sobie jak marne byłoby moje życie gdybym nie natknął się „przypadkowo” na ten kurs i tych wspaniałych ludzi.

Magdalena Sadowska
artysta plastyk

Nic w życiu przypadkiem się nie dzieje. Pewnego dnia, ja M.S. trafiłam na kurs MS w moim rodzinnym mieście. Pierwszy dzień kursu był dla mnie podsumowaniem informacji i doświadczeń jakie zebrałam do tej pory. Zaczęłam widzieć wyraźnie swoje „programy”. Euforia i wielkie poruszenie jakie towarzyszyły mi w związku z tym nowym, pięknym doświadczeniem, odkryły moją „zrelaksowaną” drogę do poznania potencjału mojej podświadomości.

Drugiego dnia uświadomiłam sobie, że każdy z nas ma wewnętrzną siłę, by codziennie „wybierać” swoje, piękne i dobre życie. Każdy, w każdej chwili może zmienić swoją rzeczywistość! Podróż po wielu płaszczyznach, ukrytych głęboko w sercu i po wielu wymiarach materii tej żywej i tej nieożywionej uiściła moje marzenia z dzieciństwa.

Trzeci dzień otworzył moje oczy na piękno naszej intuicji, nauczyłam się jej słuchać, zaprzyjaźniłam się z nią.

Kurs polecam każdemu, kto chce odkryć w swoim życiu piękno, dobro i realizować swój potencjał. Metoda Silvy jest dla każdego, kto chce odkryć swoje powołanie, cieszyć się każdą chwilą i czuć się coraz lepiej, lepiej i lepiej.

Marian to mądrość, spokój, uśmiech i niezwykły głos. Jest jedno adekwatne słowo dzięki któremu mogę opisać zaangażowanie i wkład w zajęcia jakie prowadzi Marian – DZIĘKUJĘ. Dziękuję za to, że wiesz co powiedzieć, że robisz to idealnie, zawsze w odpowiedniej chwili. Dziękuje za to, że wybrałeś drogę wykładowcy i spełniając swoje marzenia, dajesz nam możliwość nauczenia się od Ciebie tak wielu wspaniałych i fascynujących rzeczy.

Łukasz Misztela
akrobata

Metoda Silvy to narzędzie, które każdy powinien używać każdego dnia. 

Jest to świetny sposób na rozpoczęcie dnia, na uspokojenie się po wysiłku fizycznym i psychicznym, oraz wieczorem przed zaśnięciem.

Za pomocą narzędzi, których uczymy się na kursie pomogłem sobie z przepukliną kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Istotną informacją jest, że z zawodu jestem akrobatą i plecy, to podstawa mojej pracy. Przez prawie rok borykałem się z ogromnym bólem pleców i jedyne wyjście, które mi proponowali neurochirurdzy, to operacja. Po przeczytaniu książki „Samouzdrawianie Metodą Silvy” trafiłem na kurs. Przez około pół roku głównie wykorzystywałem Metodę Silvy do uzdrawiania swoich pleców.

Nie bez znaczenia jest fakt, że obecnie ćwiczę z partnerką i zrobiliśmy bardzo dużo ciekawych, nowych elementów akrobatycznych, a moje plecy mają się dobrze! Poza tym wykorzystuję inne, poznane na kursie techniki – każdego dnia, w każdy możliwy sposób. Gorąco polecam.   

Ewa Szyba
New York, USA

Pamiętam jak dziś ten dzień, kiedy pełna ciekawości poszłam na zajęcia. Nie zdawałam sobie sprawy z tak wielu nowych informacji, które usłyszałam… Uważam, że człowiek jest jak roślinka, która rośnie, jeśli nie wzbogacamy siebie o doświadczenia, to po prostu umieramy od środka. Ja, w którymś momencie czułam, że naprawdę potrzebuję wziąć sprawy w swoje ręce i dużo w swoim życiu zmienić. Od czasu kursu rozwój duchowy po prostu przerósł moje oczekiwania. Czuję, że zbieram teraz jego plony. W życiu nie przypuszczałam, że tak rozkocham się w tym temacie i że na takie wyżyny mnie zaniesie! Kurs rozbudził moją wewnętrzną siłę.

Metoda Silvy to narzędzia, które wyposażają nas w nowe umiejętności, ćwiczenia podczas kursu pokazują jak zastosować je w życiu codziennie.

Życie naprawdę nabiera barw i uroku kiedy słuchamy własnej intuicji i rozbudzamy swoje uśpione pasje.

Serdecznie zachęcam wszystkich, którzy czują, że są stworzeni do czegoś więcej niż znajdują w obecnej sytuacji życiowej. Życie jest zbyt krótkie, aby przeżyć je bez entuzjazmu i satysfakcji, nie wykorzystując swojego całego potencjału. Życia z pasją nie zastąpi Wam nic. Powodzenia i sukcesów drodzy uczestnicy! To Wasz bilet do innego świata, z którego nie będziecie chcieli wracać.

Mateusz Winiarek-Karpowicz

Metoda Silvy otworzyła mi oczy na rzeczy, które wydawały się skomplikowane – po kursie okazały się proste do zrobienia. Marian Jeżewski świetnie prowadzi kurs, pozwala dostrzec inne, nowe spojrzenie i że można wprowadzić zmianę, czasami całkiem łatwo. Przykładem jest moja córka, która miała problem z pewną dolegliwością.

Wystarczyło, że zastosowałem technikę poznaną na kursie i problem zniknął. 

A ta dolegliwość towarzyszyła jej przez lata. – Mógłbym się rozpisywać, ale tego trzeba doświadczyć samemu. Całe moje życie się zmieniło i jestem pełen energii i mam chęć robić wiele więcej niż przed kursem.

Agnieszka Pacek

Metody Silvy nie sposób opisać w paru zdaniach… właściwie wcale nie sposób opisać wyczerpująco, jakie daje możliwości i narzędzia do pracy ze swoim życiem. Metodę Silvy należy wypróbować na własnej skórze.

Ludzie z natury są raczej sceptykami, więc jeżeli czegoś nie poczują, nie doświadczą, nie dotkną… to nie bardzo dowierzają. Dlatego najlepiej, gdy chcemy komuś polecić poszerzenie własnych możliwości, poprawę życia, zmianę sposobu patrzenia na świat i ludzi… dajmy mu numer telefonu do Mariana i z głowy. Żartuję, chociaż wcale nie tak do końca. Marian jest doskonałym wykładowcą, w sposób czytelny i prosty prowadzi przez kolejne etapy Metody i bardzo chętnie się do niego wraca na powtórki, na doszlifowanie fragmentów mniej utrwalonych.

A co dla mnie znaczy Metoda Silvy?

– skuteczne techniki walki z bólem,

– niewiarygodne możliwości „rozciągania” pamięci,

– sporo narzędzi do rozwiązywania problemów i problemików dnia codziennego

i …całodobowy telefon alarmowy pod nr 333… 

Paweł Rawski
trener, coach

Od kilku lat nieustannie szukam skutecznych narzędzi do pracy nad sobą. Metoda Silvy okazała się nie tylko bardzo skuteczna, ale także szalenie prosta. 

Nie sposób opisać jak wiele dobrego może dać ta jedna inwestycja.

Nauczyłem się między innymi jeszcze więcej na temat działania mojego umysłu, dowiedziałem się, jak w mgnieniu oka wchodzić w stan relaksacji, co powoduje natychmiastowe rozluźnienie. Nigdy nie miałem najmniejszych problemów ze snem, jednak od szkolenia nauczyłem się zasypiać dosłownie w moment, o wiele głębiej śnić, pamiętać sny i budzić się bez budzika. Z perspektywy czasu najbardziej przydatną umiejętnością jaką zyskałem na kursie Samokontroli Umysłu Metodą Silvy, jest lepszy kontakt ze swoją intuicją.

Metodę Silvy polecam dosłownie każdemu, kto chce w prosty i skuteczny sposób podnieść jakość swojego życia. Szkolenie jest w bardzo atrakcyjnej cenie, prowadzone przez fantastycznego człowieka, który doskonale wie co mówi.  

Małgorzata Janiga

Gdy poznałam Mariana (wówczas nie wiedząc czym się zajmuje), pomyślałam, że „dziwny” z Niego facet. Niepoprawny optymista, zawsze uśmiechnięty i zadowolony z siebie. Kiedy mówi, to tak, jakby zarażał radością. Ot, co Metoda Silvy robi z człowiekiem 😉

Być może znajdzie się wiele powodów, dla których ludzie nie biorą udziału w takich kursach, jednak wystarczy jeden by przyjść: pragnienie bycia szczęśliwym.

Polecam wszystkim, którzy chcą żyć, bardzo żyć.

zapisz się na kurs:

Przemysław Twardowski
szczęśliwy człowiek, pasjonat

Spośród wielu narzędzi, metod, technik pracy nad sobą, własnym umysłem – Metoda Silvy wyróżnia się swoją oryginalnością i wyjątkowością. Cechą charakterystyczną tej metody są nieskomplikowane, proste w zastosowaniu techniki.

Stosowanie technik Metody Silvy w umiejętny sposób może przynieść wiele dobroczynnych korzyści każdego dnia. 

Np. technika wstawania bez budzika, technika kontroli bólu, wydają się nieprawdopodobne, a jednak skuteczne. Wielu absolwentów, praktyków Metody Silvy już się o tym przekonało.

Wszystkie techniki miałem okazję poznać na kursie prowadzonym przez Mariana. Profesjonalne podejście do szkolenia, wieloletnie doświadczenie, pasja i radość bijąca od tego człowieka, sprawiają, że mam poczucie pewności, że Inwestycja w Kurs Metody Silvy prowadzony przez Mariana była dobrą inwestycją, taką, która nie raz w życiu się zwraca i przynosi korzyści na co dzień. Metodę Silvy, jak i kurs prowadzony przez Mariana zawsze polecam swoim znajomym.

Paulina Witaszczyk

Nie raz miałam pretensje do życia, porównywałam się z innymi, uważałam, że jestem ofiarą okoliczności i mnie się od życia nie za wiele należy. Ja, taki mały trybik…

Dzięki samej filozofii Metody Silvy zmieniłam moje myślenie. Od uczestniczki, która podniosła rękę, że jest nieśmiała, po wyjazd do obcego kraju i pracy w międzynarodowej firmie. Zostałam wyłoniona spośród 100 potencjalnych kandydatów. Przypadek? Mogę mnożyć przykłady sukcesów. Dzięki medytacji w stanie alfa i Metodzie Silvy zmienia się myślenie z „ja” na „my”.

To bardzo przydatna metoda w stosunkach międzyludzkich. 

Wykorzystuję ją w życiu osobistym i w pracy, gdyż pomaga mi w generowaniu nowych pomysłów, a jak zacytuję Alberta Einsteina: „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona”.

U Mariana byłam trzy razy na kursie. Zawsze z przyjemnością powtarzam kurs, gdyż panujący klimat jest niesamowity. Zaangażowanie samego prowadzącego jak i uczestników było zawsze 100-procentowe.

Maciej Rudziński
instruktor jogi

Metoda Silvy, to zwięzła praca z umysłem. Daje proste i skuteczne metody jak nastroić (dostroić) się adekwatnie do sytuacji. Dostarcza podstawowej wiedzy na temat programów umysłu, które konstruują świadomość. Daje narzędzia jak szybko przeprogramować nastawienie, w efekcie zmieniając stosunek do problemu (przeszkody). Przede wszystkim po kursie Metody Silvy wychodzisz z poczuciem, że twoje szczęście jest w twoich rękach.

Marian – bardzo doświadczony, opanowany, świadomy nauczyciel. Ma doskonałe wyczucie energii grupy. Świadome przeplatanie rzeczy trudnych i lekkich przy dużej dozie humoru. Dni kursu mijają niezauważenie przy charyzmatycznym Marianie.

Kursy Metody Silvy powinny być w programie nauczania w gimnazjum/na studiach jako niezbędna wiedza, by żyć i nie zwariować.  

Karolina Cierpiał

Dzięki Metodzie Silvy nauczyłam się wykorzystywać możliwości swojego umysłu, siły wyobraźni i autosugestii. Odkryłam, że znam już rozwiązanie wszystkich nurtujących mnie problemów, że ich rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki – w mojej podświadomości. Mówiąc krótko, moje życie pod każdym względem stało się prostsze. Jose Silva stworzył dla nas narzędzia dzięki którym, z odrobiną motywacji i systematyczności, możemy stać się genialni. 

Marian Jeżewski uczy jak z owych narzędzi korzystać. Uświadamia potencjał jaki tkwi w każdym z nas. Jest fantastycznym doradcą i przewodnikiem. Człowiekiem pełnym radości, która szybko udziela się uczestnikom kursu. Wykładowcą któremu od pierwszej chwili się ufa, niewątpliwym profesjonalistą i SPECJALISTĄ OD ZMIAN NA LEPSZE 😊  Jako absolwentka kursu mogę zapewnić, że czas spędzony z Marianem Jeżewskim na kursie samokontroli umysłu nie będzie czasem straconym.

To niewyobrażalne, jak wiele nowych możliwości daje kurs. 

Polecam każdemu! Pędźcie do Mariana, niezależnie od tego kim jesteście, jak żyjecie, co myślicie! Pozdrawiam, Karolina.

Paweł Stańczuk

O Metodzie Silvy usłyszałem po raz pierwszy 2008 roku. Mówiono mi, że będę mógł wpływać na swój umysł, a następnie kreowanie naturalnego zachowania, skupienia, nie bazując na emocjach. Dosłownie tak było, pojechałem na kurs, wiele usłyszałem ‘poczułem’ i uwierzyłem. Na kursie dowiedziałem się wiele, ale jeden wniosek najważniejszy „ uważaj o czym myślisz i marzysz ponieważ to się spełnia”. Myślę, o tym o czym chcę i staram się mieć pozytywne odniesienie do siebie i do rzeczywistości. Jestem losu Panem, ale życia sługą.

Metodą pomagam sobie na co dzień: neutralizuję bóle głowy, zasypiam po niełatwym dniu, potrafię koncentrować się na różnych skomplikowanych działaniach.

Na ten moment dążę do tego, aby dzięki Metodzie Silvy dotrzeć głębiej do intuicji i ją w pełni wykorzystywać. Czekam na efekty, ciekawość przed nieznanym jest najlepszym uczuciem!

Mariusz Watoła

Pierwszy raz o Metodzie Silvy, a właściwie o efektach jakie ta metoda może przynieść, usłyszałem w szkole średniej, lub na studiach. Ale w owym czasie będąc młodym człowiekiem takie opowieści wsadzałem między „bajki dla grzecznych dzieci”. Kilkanaście lat później, razem z żoną szukaliśmy pomocy dla naszej córki, która była w drugiej klasie gimnazjum. nauczyciele skarżyli się, że jest „nieobecna” na lekcjach, rozkojarzona i nie chce się uczyć (efektem był długi ciąg jedynek na półrocze i zagrożenie powtórki roku z kilku przedmiotów). Jedna z terapeutek córki zasugerowała byśmy poszli z nią na kurs Metody Silvy.

Efekt kursu przerósł nasze oczekiwania:

  • córka – przestała się bać szkoły, bo naraz okazało się, że potrafi napisać klasówkę na 4 czy 5;
  • żona – przestała uskarżać się na drobne dolegliwości i zaczęła „wierzyć” swojej intuicji;
  • ja – przestałem potrzebować budzika i skończyły się moje problemy z zasypianiem.

Ale najważniejszą rzeczą jaką zauważyli moi krewni i znajomi było to, że stałem się spokojniejszy i bardziej opanowany.

Anna Zielińska

Do uczestnictwa w kursie zachęcił mnie mąż, dr nauk społecznych i pedagog akademicki, który zna i stosuje tę Metodę Silvy od ok. 20 lat. Dla mnie ten czas spędzony na kursie był intensywną i inspirującą podróżą w głąb siebie, podczas której

na zupełnie innym niż wcześniej poziomie spotkały się mój rozum, uczucia i intuicja.

„Przypadek” sprawił, że miałam przyjemność spotkać kilka miesięcy wcześniej Mariana Jeżewskiego i ukończyć kurs prowadzony właśnie przez niego. Bardzo się z tego cieszę i pozdrawiam 😊

Małgorzata Kwapisz

Na kurs Metody Silvy zamierzałam wybrać się kilkakrotnie. Pierwszy raz, kiedy skończyłam kurs Racjonalnej Terapii Zachowania. Tak bardzo zafascynował mnie wtedy mózg. Za każdym razem jednak „coś innego stawało na drodze i przeszkadzało”. Teraz myślę, że to nie był przypadek. Marian i prowadzony przez niego kurs pojawił się w moim życiu dokładnie wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebowałam i najefektywniej mogłam przyjąć.

Choroba, utrata pracy, problemy w życiu osobistym „próbują mnie cały czas pokonać”, a ja dzięki Metodzie Silvy stałam się swoim lekarzem i psychoterapeutą. Wciąż i na nowo uczę się współpracy z moim umysłem, czynię siebie coraz bardziej niezależną od świata zewnętrznego. Odkryta moc i potęga moich myśli codziennie mnie raduje i buduje na nowo. Zdumiewające okazało się dla mnie to, że moja własna intuicja jest moim wielkim sprzymierzeńcem. „Laboratorium”, które zbudowałam w przepięknym miejscu na ziemi, odwiedzam często i bardzo chętnie. Czasem udaję się tam tylko, żeby „pobyć”, a czasem ciężko tam pracuję.

Czuję się coraz lepiej i lepiej

– dzięki metodzie i dzięki Marianowi, który wyśmienicie uczy metody, żyje tą metodą, chciałoby się powiedzieć NIĄ JEST. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.   

zobacz także opinie uczestników kursów online >>>