zapisz się na kurs:


SILVA LIFE SYSTEM Skuteczy manager w życiu i w biznesie
– to dwudniowe seminarium, zmieniające życie i światopogląd tych, którzy w nim uczestniczą. Przerabiany materiał jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez genialnego amerykańskiego samouka, Jose Silvę (prowadzonym dotychczas w Polsce w systemie trzydniowym). Ćwiczenia w Silva LIFE System są na nowo opracowane; dynamicznie przedstawione i interpretowane w oparciu o zdobycze współczesnej psychologii. Całość uzupełniona została interesującą prezentacją multimedialną. Wprowadzone są również nowe techniki.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się: kontroli stresu, rozwiązywania problemów z użyciem zarówno logiki, jak i intuicji, usuwania bezsenności, zmęczenia; poprawisz pamięć; nauczysz się jak bezstresowo zdawać egzaminy, pozbyć się bólu głowy i migreny, kontrolować fizjologiczny ból w nagłych wypadkach lub przy porodzie, świadomie eliminować negatywne myśli, pozbywać się niechcianych nawyków i uzależnień takich jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki. Nauczysz się zmieniać ograniczające Cię przekonania oraz poznasz sposób utrzymanie młodości i witalności.

Każdy, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium Silva LIFE System (również absolwenci kursu sprzed 2015) otrzymuje nowy dyplom i nową legitymację ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania ze znacznie obniżoną opłatą.


SILVA INTUITION SYSTEM Inteligencja emocjonalna w praktyce 
– jest dwudniowym seminarium, którego materiał (podobnie jak Silva Life System) jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez José Silvę (prowadzonym dotychczas w Polsce w systemie trzydniowym). Większość ćwiczeń w Silva INTUITION System jest nowa, lub na nowo opracowana. Całość uzupełnia prezentacja multimedialna.

To wyjątkowe seminarium zostało stworzone nie tylko w celu bezpośredniego ćwiczenia intuicji, ale przede wszystkim w celu włączenia najnowszych, współczesnych badań nad istotą duchowości człowieka. Nowa formuła kursu oparta jest m.in. na badaniach nad źródłami naszej intuicji, nad tym, co dr Gregg Braden określa w swojej książce „Boska Matryca” jako „pole energii łączące wszystko ze wszystkim”, na połączeniu ze Źródłem… z polem, na które my ludzie, działamy za pomocą naszych emocji. Na kursie nauczysz się wykorzystania tej energii, użycia jej do rozwiązywania problemów, sięgając do jej najgłębszych poziomów.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się m.in.: jak używać intuicję w sposób świadomy, podejmować w życiu odpowiednie decyzje, kontrolować stres, poznasz zaawansowaną technikę osiągania celów, psychometrię (wyczucie energii materii nieożywionej), misję swojego życia, rozwiniesz w sobie zdolność uzdrawiania siebie i innych, oraz nauczysz się technik pomocy sobie i innym ludziom.

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

Każdy, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium Silva INTUITION System (również absolwenci kursu sprzed 2015) otrzymuje nowy dyplom i nową legitymację ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania ze znacznie obniżoną opłatą.

Jeśli więc pragniesz dokonać bardziej znaczących zmian w swoim życiu, w biznesie, chcesz poprawić swój poziom energii i swoje zdrowie, podwyższyć poziom swojego zrozumienia zasady „przyciągania” – seminarium Silva Intuition będzie dla Ciebie niezwykłym przeżyciem.


Podstawowe informacje – kursy online

  • kurs 2-dniowy, godz. sobota 9:00 – ok. 19:30, niedziela 9:00 – ok. 17:00
  • po każdym temacie przerwa 10 min. i jedna przerwa obiadowa ok. 1 godz.
  • opłata: 550 zł, powtarzający – 180 zł, po kursie przed 2015 – 330 zł
  • łączymy się na platformie Zoom
  • absolwenci otrzymują międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu i legitymację upoważniającą do powtórki kursu za obniżoną opłatą
  • certyfikat i podręcznik wysyłam pocztą
  • szczegółowa tematyka Life , Intuition
  • kurs jest interaktywny, na żywo 

Kursy prowadzi wykładowca z 15-letnim stażem – Marian Jeżewski  poznaj >>


Zapisy, informacja
Marian, poczta@studioumyslu.pl , tel. +48 669 701 704
– napisz, zapisz się, zadzwoń, dowiedz się więcej


opinie absolwentów kursów online >>