zapisz się na kurs:

W Katowicach prowadzone są kursy Silva LIFE System i Silva INTUITION System.
Kontakt do organizatora poniżej.

Podstawowe informacje:
– kurs 2-dniowy, godz. sobota 9:00 – ok. 19:30, niedziela 9:00 – ok. 17:00
– po każdym temacie przerwa 10 min. i jedna przerwa obiadowa ok. 1,5 godz.
– opłata:
・ 790 zł  – nowy uczestnik, 695 zł w przedpłacie do 14 dni przed terminem kursu
400 zł  – absolwenci trzydniowego kursu podstawowego (przed 2015)
250 zł – osoby powtarzające kurs
480 zł – absolwenci kursu dla dzieci

– podręcznik i serwis kawowy – w cenie kursu
– absolwenci otrzymują międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu i legitymację upoważniającą do powtórki kursu za obniżoną opłatą

– miejsce kursu: Katowice, ul. Kościuszki 55, Wellcome Office


kursy prowadzi: Marian Jeżewski wykładowca z 16-letnim stażem  poznaj >>


najbliższe terminy w Katowicach:
20-21 kwietnia, Silva LIFE System
18-19 maja, Silva INTUITION System

zapisy, informacja:
Marian, poczta@studioumyslu.pl , tel. +48 669 701 704
– napisz, zapisz się, zadzwoń, dowiedz się więcej

opinie absolwentów  zobacz >>

T E M A T Y K A :

SILVA LIFE SYSTEM
Skuteczy manager w życiu i w biznesie
– to dwudniowe seminarium, zmieniające życie i światopogląd tych, którzy w nim uczestniczą. Przerabiany materiał jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez genialnego amerykańskiego samouka, Jose Silvę (prowadzonym dotychczas w Polsce w systemie trzydniowym). Ćwiczenia w Silva LIFE System są na nowo opracowane; dynamicznie przedstawione i interpretowane w oparciu o zdobycze współczesnej psychologii. Całość uzupełniona została interesującą prezentacją multimedialną. Wprowadzone są również nowe techniki.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się: kontroli stresu, rozwiązywania problemów z użyciem zarówno logiki, jak i intuicji, usuwania bezsenności, zmęczenia; poprawisz pamięć; nauczysz się jak bezstresowo zdawać egzaminy, pozbyć się bólu głowy i migreny, kontrolować fizjologiczny ból w nagłych wypadkach lub przy porodzie, świadomie eliminować negatywne myśli, pozbywać się niechcianych nawyków i uzależnień takich jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki. Nauczysz się zmieniać ograniczające Cię przekonania oraz poznasz sposób utrzymanie młodości i witalności.

Każdy, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium Silva LIFE System (również absolwenci kursu sprzed 2015) otrzymuje nowy dyplom i nową legitymację ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania ze znacznie obniżoną opłatą.

SILVA INTUITION SYSTEM 
Inteligencja emocjonalna w praktyce 
– jest dwudniowym seminarium, którego materiał (podobnie jak Silva Life System) jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez José Silvę (prowadzonym dotychczas w Polsce w systemie trzydniowym). Większość ćwiczeń w Silva INTUITION System jest nowa, lub na nowo opracowana. Całość uzupełnia prezentacja multimedialna.

To wyjątkowe seminarium zostało stworzone nie tylko w celu bezpośredniego ćwiczenia intuicji, ale przede wszystkim w celu włączenia najnowszych, współczesnych badań nad istotą duchowości człowieka. Nowa formuła kursu oparta jest m.in. na badaniach nad źródłami naszej intuicji, nad tym, co dr Gregg Braden określa w swojej książce „Boska Matryca” jako „pole energii łączące wszystko ze wszystkim”, na połączeniu ze Źródłem… z polem, na które my ludzie, działamy za pomocą naszych emocji. Na kursie nauczysz się wykorzystania tej energii, użycia jej do rozwiązywania problemów, sięgając do jej najgłębszych poziomów.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się m.in.: jak używać intuicję w sposób świadomy, podejmować w życiu odpowiednie decyzje, kontrolować stres, poznasz zaawansowaną technikę osiągania celów, psychometrię (wyczucie energii materii nieożywionej), misję swojego życia, rozwiniesz w sobie zdolność uzdrawiania siebie i innych, oraz nauczysz się technik pomocy sobie i innym ludziom.

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

Każdy, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium Silva INTUITION System (również absolwenci kursu sprzed 2015) otrzymuje nowy dyplom i nową legitymację ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania ze znacznie obniżoną opłatą.

Jeśli więc pragniesz dokonać bardziej znaczących zmian w swoim życiu, w biznesie, chcesz poprawić swój poziom energii i swoje zdrowie, podwyższyć poziom swojego zrozumienia zasady „przyciągania” – seminarium Silva Intuition będzie dla Ciebie niezwykłym przeżyciem.

szczegółowa tematyka – Life Intuition