• Szkoleniami z zakresu rozwoju osobowego i zawodowego zajmuję się od 2003 roku, przeprowadziłem ponad 300 warsztatów.
  • Studiowałem matematykę na Wydziale Matematyki Fizyki i Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, przerwaną w stanie wojennym. Posiadam dyplom technika elektronika, o specjalności „matematyczne maszyny cyfrowe”. Prywatnie uczyłem się kompozycji klasycznej u wykładowcy Akademii Muzycznej we Wrocławiu mgr. Mieczysława Matuszczaka, popełniłem kilkadziesiąt utworów na chór, co zostało uwieńczone publicznym wykonaniem.
  • Od początku lat 90-tych prowadzę własną działalność gospodarczą. Przez ponad 20 lat byłem handlowcem rzeczy baaardzo różnych, jednakże zawsze takich, które sam kupiłbym od siebie. W tym czasie uzyskałem tytuł najlepszego pośrednika handlowego w jednej z wiodących firm w kraju. I to właśnie na bazie moich wieloletnich doświadczeń zawodowych opracowałem pierwsze szkolenia, które dotyczyły budowania trwałych relacji z klientami i odkrywania drzemiącego w nas potencjału.
  • Metoda Silvy jest moją „miłością od pierwszego wejrzenia”. Po ukończeniu kursu podstawowego postanowiłem stać się jej propagatorem. Certyfikat wykładowcy otrzymałem we wrześniu 2008 roku.
  • Hobbystycznie jestem dziennikarzem promującym kulturę wina. Interesuje mnie psychologia, neurobiologia, matematyka, fizyka kwantowa, epigenetyka, gra na flecie, snooker i tenis. Moją pasją są podróże enologiczne.