zapisz się na kurs:

Medytacja, wizualizacja i intuicja – trzy elementy, które zostały uznane przez wiele renomowanych uczelni z Harvard University Business School na czele, za najważniejsze narzędzia menedżera XXI wieku. Chciałoby się powiedzieć: lepiej późno niż wcale. Hasło: 'medytuj, bo nie wszystko znajdziesz w googlach’ – znalazło uznanie także wśród szacownych akademików. Zaczynają i oni coraz częściej i głośniej mówić o niezwykłych korzyściach płynących zarówno z medytacji, wizualizacji jak i intuicji, i to nie tylko dla menedżerów.

Na początku XX wieku, w 1913 roku noblista Ramón y Cayal oświadczył publicznie (nie on jeden zresztą), że ludzki umysł jest constans i nie da się rozwijać jego potencjału. I tak też uważano przez następne dziesięciolecia.

Na szczęście, kiedy w 1944 genialny amerykański samouk José Silva zastanawiał się jak pomóc dzieciom, by lepiej uczyły się w szkole, o tym paradygmacie nie wiedział. Wypracował swoją metodę zwaną Metodą Silvy, czym te – a jakże! – naukowe przekonanie obalił. Dzisiaj już całkiem oficjalnie nauka mówi o niesamowitej neuroplastycznosci mózgu.

Metoda Silvy jest piękna i prosta, tak jak piękny i prosty jest nasz umysł. To my zasypujemy go spamem i wirusami. Efekty jakie zaczęli uzyskiwać pierwsi absolwenci Metody Silvy, były dla ówczesnego świata nauki wielkim zaskoczeniem. Co ciekawe, od samego początku 

fundamentem Metody Silvy są właśnie: medytacja, wizualizacja i intuicja.

Silva opracował szereg technik, mentalnych aplikacji, do usuwania spamu oraz wirusów z naszego 'biokomputera’, do świadomego kierowania drzemiącymi w nas, ukrytymi zdolnościami. Jego Metoda ma się dobrze, czeka na kolejne odkrycia. Młode pokolenie właśnie to robi, właśnie to się dzieje – medytacja, wizualizacja i intuicja osadzane są na należnym im piedestale.

Dzieją się rzeczy niesamowite, dzieją się 'cuda’, stale o nich po kolejnych kursach słyszę. Nasz umysł jest wciąż pełen tajemnic, które czekają na odkrycia, które będą nas systematycznie zaskakiwać. To satysfakcja, radość i wspaniałe uczucie móc przekazywać dzieło José Silvy dalej i widzieć, jak absolwenci je poznają i wykorzystują! Jak efektywniej zarządzają własnym umysłem, jak podnoszą jakość swojego życia.

Fakty:

  • pierwszy kurs Metody Silvy odbył się w 1966 roku w Teksasie,
  • kursy prowadzone są w ponad 100 krajach i w ponad 30 językach,
  • kursy Metody Silvy ukończyło ponad 8 milionów osób.

zerknij na: .relacje absolwentów >>>


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.